Kendime Güveniyorum, Cesurum, Güzelim: Kızlar İçin Boyama Kitabı e-kitap indir

Kendime Güveniyorum, Cesurum, Güzelim: Kızlar İçin Boyama Kitabı
Bütün kızların kendilerine ne kadar güvendiklerini, yaratıcı ve mutlu olduklarını hissetmeleri için tasarlanmış birbirinden sevimli 22 görsel!
 
Bu çığır açan boyama kitabı kızların öz güvenini, hayal gücünü ve motivasyonunu güçlendirmeyi amaçlıyor! 22’den fazla boyanabilir görselle süslenmiş bu sayfalar kız çocukları toplumsal dayatmaların ötesine geçmeye ve yetişkinlerle öz güvenin, cesaretin, güzelliğin ne anlama geldiğini konuşmaya teşvik edecek.
 
Bu kitabı diğer boyama kitaplarından ayıran özellikler:
Neşeli, siyah beyaz figürler: Cesur, güzel, güçlü, yaratıcı ve bağımsız olmak gibi kavramları keşfedin.
Pozitif, eğitici ve eğlenceli: Bütün kızların seveceği bir hediye.
Araştırmalarla desteklenmiş: Boyama kitaplarının stereotiplerle savaşarak kızların bilim vb. konulara ilgisinin artmasını sağladığı bilgisine dayanmaktadır.
Öz güveni artırmak üzere tasarlanmış: 3-8 yaş arası kızların kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade edebilmelerini sağlar.
 
Bütün Kızların Seveceği Bir Hediye
İster üç yaşında ister anasınıfına ya da okula başlama çağında olsun, bu şirin mi şirin, pozitif kitap kız çocukların hem öz güven inşa etmelerine hem de eğlenirken ilham bulmalarına yardımcı olacak. Sanatsal becerileri geliştirmenin keyifli ve zahmetsiz bir yolu!
 
Neşeli ve Çılgın Figürlerle Dolu
Kelebekler, doğa, astronotlar, tek boynuzlu atlar, bilim, ağaçlar, çiçekler, şatolar, kuşlar, okyanus dalgaları, kalpler, kediler, gökkuşakları, çadırlar, ejderhalar, yıldızlar, roketler, müzik aletleri, yunuslar, tavşancıklar, matematik denklemleri, dans eden ve şarkı söyleyen kızlar, bisikletler, iç güzelliği ve çok daha fazlası!
 
Küçük Sanatçılar İçin Mükemmel
Gelecek vadeden küçük sanatçılar için harika bir kitap. Pastel boyayla, kuru boyayla, keçeli kalemlerle ve jel kalemlerle boyaması çok keyifli. Sanat ve el becerileri temalı bir hediye olarak simli yapıştırıcılarla, minik ponponlarla ve çıkartmalarla da süslenebilir. Bu boyama kitabı, küçük kızları neşelendirmek ve desteklemek amacıyla tasarlandığı için diğer oyuncaklardan ve aktivitelerden ayrılıyor.
 
 
“Bu yenilikçi boyama kitabı, ilham ve güç veren her sayfasında öğrenme bilimini uygulamaya koymuş. Bir çocuk gelişimi uzmanı ve ebeveyn olarak şunu söyleyebilirim ki bu kitap çocukların oturup hayal gücü gerektiren bir oyuna dalmalarını sağlayacak çok değerli bir fırsat sunuyor. Çocukların, başarabileceklerinin bir sınırı olmadığını keşfetmelerini sağlamanın en iyi yollarından biri…”
Prof. Dr. Amy Pace, Washington Üniversitesi
 
“Hopscotch Girls, boyama aktivitesi ile olumlama cümlelerini birleştirerek küçük kızların gücüne güç katmak için titizlikle çalışıyor. Bu kitabın her sayfasında bir pozitif cümle var ve o cümlelere küçük kızların boyamaktan çok hoşlanacağı, pekiştirici görseller eşlik ediyor. Eğer insan ruhunu boyama yoluyla yatıştırabilir ve iyileşme yoluna sokabilirsek genç kadınlarımıza kendilerine inanmaları, sağlıklı bir beden algısı geliştirmeleri ve akıllarına koydukları her şeyi yapabileceklerini hiç unutmamaları için ilham vermiş oluruz.”
Color On! Magazine
 
 “Öz saygının sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlaması açısından mükemmel.”
Amazon (okuyucu yorumu)
 
“Boyamak ve öz güven kazanmak için müthiş bir kitap!”
 J. Griffith
 
“Keşke ben 10 yaşındayken de böyle kitaplar olsaydı.”
Jasmine Conley

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*